TDK MMZ1608Y600BTD25
Manufacturer
MPN
MMZ1608Y600BTD25
LCSC Part #
C2661932
Packaging
0603
Customer #
Description
150mΩ 1 ±25% 60Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads and Chips RoHS